XXVIII Cross Trzeźwości szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki

22 września 2024 r. w Suchowoli wystartuje XXVIII Cross Trzeźwości szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy!

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprosić Was na tą wyjątkową imprezę sportową!

Naszym biegom towarzyszą również zawody dla dzieci i młodzieży na dostosowanym do wieku dystansie. Cieszy fakt, że najmłodsi sportowcy zawsze chętnie biorą udział w tym wydarzeniu.

Tradycją stał się już marsz nordic walking. Wszyscy chętni do sprawdzenia swojej kondycji i pomaszerowania z kijami w większym towarzystwie będą mieli taką okazję podczas Crossu Trzeźwości.

Dla całych rodzin, a szczególnie tych najmłodszych, również przewidzieliśmy atrakcje w parku: dmuchańce, gry i zabawy.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/CrossTrzezwosci

PROGRAM MINUTOWY

XXVIII Crossu Trzeźwości oraz Sportowego Festynu „Rodzinna Strefa Aktywności”
Suchowola, 22.09.2024r.