Spektakl słowno-muzyczny pt. "LITANIA WOLNOŚCI" poświęcony pamięci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Fundacja im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszko "DOBRO", Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku, Parafia Św. App Piotra i Pawła w Suchowoli, Burmistrz Suchowoli zapraszają na spektakl słowno-muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego pt. "LITANIA WOLNOŚCI" poświęcony pamięci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, z udziałem Adama Woronowicza oraz zespołu El Camino z okazji 73 urodzin ks. Jerzego Popiełuszki.

13 września 2020 r. w Suchowoli

Program:
11.30 Złożenie kwiatów pod pomnikiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
12.00 Uroczysta Msza Święta w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Suchowoli.
13.00 Spektakl "Litania Wolności" w kinie KOMETA.
14.00 Finał konkursu "Piosenką zło zwyciężaj".

Oglądaj na żywo: https://www.facebook.com/RPNewMedia.....

„Zadanie zrealizowano przy wsparciu finansowym Marszałka Województwa Podlaskiego”