Mobilny Punkt Szczepień w Suchowoli

Szczepienia mieszkańców w Mobilnym Punkcie Szczepień 14 sierpnia w godzinach od 9-15 przy Przychodni Rejonowej na ulicy Goniądzkiej w Suchowoli - ZAPISY DO 29 LIPCA !!!

Burmistrz Suchowoli informuje, iż w dniu 14 sierpnia w godzinach od 9:00 – 15:00, przy Przychodni Rejonowej na ulicy Goniądzkiej  w Suchowoli, w Mobilnym Punkcie Szczepień, mieszkańcy gminy Suchowola, powyżej 18 roku życia, będą mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19, jednodawkową szczepionką firmy Johnson and Johnson. Szczepienie nie wymaga wcześniejszej rejestracji.  W przypadku trudności w dotarciu na szczepienie, Urząd Miejski zapewni transport.  Osoba zaszczepiona otrzyma na miejscu certyfikat potwierdzający szczepienie.  Wśród osób zaszczepionych w tym dniu, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, między innymi sprzęt RTV, AGD oraz elektronarzędzia. Osoby zainteresowane, proszone są o kontakt telefoniczny z Urzędem Miejskim w Suchowoli w celu potwierdzenia woli przyjęcia szczepionki, do dnia 29 lipca, dzwoniąc do sekretariatu Urzędu Miejskiego lub pod nr 85 722 94 07.