Konkurs na „Najładniejszą świąteczną dekorację posesji na terenie Gminy Suchowola” rozstrzygnięty.

Ogłoszony w połowie grudnia konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną posesji w gminie Suchowola został rozstrzygnięty.

Do konkursu zgłoszono 9 posesji.
Jury w składzie: Joanna Wałuszko, Piotr Łabanowski, Dawid Koźbiel, Zdzisław Dziewiątkowski oceniało iluminacje i wystrój świąteczny w obrębie całej posesji, ogólne wrażenie estetyczne, oryginalność dekoracji i pomysł na ozdobienie posesji oraz harmonię z otoczeniem.
    Po wizytacji wszystkich zgłoszonych posesji jury nie miało wątpliwości, że pierwsza nagroda należy się pani Urszuli Cichońskiej-Filipkowskiej z Chodorówki Nowej. Drugie miejsce przypadło w udziale pani Mirosławie Hapoń z Suchowoli oraz Krystianowi Kretowicz z Olszanki Kolonii, a trzecie – pani Bożenie Karnej z Suchowoli. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia rzeczowe: Katarzyna Grabowska - Okopy, Piotr Januszkiewicz - Podostrówek, Łukasz Zaniewski - Zgierszczańskie, Dorota Rydzewska - Suchowola, Leszek Grabowiecki - Dryga.

      Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wzięcie udziału, jak również gratulujemy jego zwycięzcom.
Wręczenie nagród nastąpi 21 stycznia (niedziela) o godz. 13.00 w kinie Kometa w Suchowoli podczas Festiwalu Kolęd i Pastorałek.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć