Najpiękniejsza dekoracja świąteczna posesji w gminie Suchowola

Konkurs na „Najpiękniejszą dekorację świąteczną posesji w gminie Suchowola” został rozstrzygnięty. Do konkursu zgłoszono 10 posesji.

       Wczesnym wieczorem 3 stycznia powołana przez organizatorów Komisja Konkursowa odwiedziła 10 zgłoszonych posesji. Po zmroku wszystkie dekoracje świeciły pełnym blaskiem i prezentowały się naprawdę okazale. Jury w składzie: Krzysztof Niedźwiecki, Karolina Cymbor, Piotr Łabanowski i Szymon Kaczorowski oceniało iluminacje i wystrój świąteczny w obrębie całej posesji, ogólne wrażenie estetyczne, oryginalność dekoracji i pomysł na ozdobienie posesji, harmonię z otoczeniem oraz wkład pracy w wykonanie dekoracji.
Największe wrażenie na Komisji zrobiła iluminacja świąteczna na domu i posesji pana Mirosława Hościło z Drygi Kolonii. Drugie miejsce przypadło w udziale pani Urszuli Cichońskiej-Filipkowskiej z Chodorówki Nowej, a trzecie – Mirosławie Hapoń z Suchowoli.
Komisja przydzieliła wyróżnienia specjalne pani Bożenie Karnej z Suchowoli oraz panu Ryszardowi Żukowskiemu z Karpowicz. Pozostali uczestnicy otrzymali również nagrody: Dorota Żadziłko z Czerwonki, Kazimierz Skibicki z Domurat, Magda i Zdzisław Lulewicz z Grymiaczek, Barbara Smarżewska z Suchowoli i Teodora Bogdan z Suchowoli.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wzięcie udziału, jak również gratulujemy zwycięzcom.
Wręczenie nagród nastąpi 20 stycznia o godz. 13.00 w kinie Kometa w Suchowoli podczas Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

P.S. Zdjęcia nie oddają zupełnie rzeczywistego wrażenia udekorowanych posesji.