Ministerstwo Infrastruktury ogłosiło konsultacje Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 roku, z perspektywą do roku 2032 r.

Jest to okazja do zgłoszenia przebudowy naszej drogi DK8 do drogi ekspresowej-dwujezdniowej - na odcinku Białystok-Suwałki

Jest to okazja do zgłoszenia przebudowy naszej drogi DK8 do drogi ekspresowej-dwujezdniowej-na odcinku Białystok-Suwałki. Dzięki temu Suchowola została by skomunikowana z innymi drogami ekspresowymi np.: Via Carpatia, Via Baltica oraz byłby to impuls do rozwoju gospodarczego naszego regionu.

Jeśli są Państwo są ZA takim rozwiązaniem, to prosimy o składanie wniosków na gotowym formularzu - w załączeniu, lub do pobrania  w pokoju nr 3 urzędu gminy, i złożenie ich do nas do 13 września.

Zebrane wnioski do programu zostaną przesłane do Ministerstwa Infrastruktury