XXI Europarada Orkiestr Dętych w Centrum Europy - Suchowola 2023

Serdecznie zapraszamy na Europaradę Orkiestr Dętych w Suchowoli - 18 czerwca 2023 r.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niepowtarzalne wydarzenie muzyczne - Europaradę Orkiestr Dętych w Suchowoli!
Data: 18 czerwca 2023
Miejsce: Park Miejski w Suchowoli
Godzina: 13.00
To niezwykła okazja, by podziwiać piękne brzmienia zaproszonych orkiestr dętych! Jeśli kochasz muzykę, to jest to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!
Na Europaradzie Orkiestr Dętych w Suchowoli czeka na Was mnóstwo muzycznych atrakcji! Będziecie mieli okazję posłuchać niesamowitych utworów w wykonaniu orkiestr, które rozgrzeją Wasze serca. Przygotowaliśmy dla Was zróżnicowany program muzyczny, który zadowoli każdego melomana! Będziecie też mieli okazję podziwiać utalentowane mażoretki i grupy taneczne.
Wieczorem jako gwiazda wieczoru, wystąpi zespół Baranovski w plenerowym koncercie! To nie lada gratka dla miłośników świetnej muzyki i wspaniałych wrażeń scenicznych! Ten zespół to prawdziwi mistrzowie interakcji z publicznością. Koncert odbędzie się na plenerowej scenie w sercu naszego miasteczka – w parku.
Ale to nie wszystko! Dla tych, którzy lubią się poruszać przy dźwiękach muzyki, mamy niespodziankę – dyskoteka pod gwiazdami z gościnnym udziałem skrzypka Maestro Chives & DJ Salis Laser SHOW. Będziecie mogli oddać się rytmom i po prostu bawić się świetnie w towarzystwie utalentowanych artystów!
A to jeszcze nie koniec! Przygotowaliśmy dla Was dmuchańce, LUNAPARK i inne atrakcje, które umilą Wam czas spędzony na Europaradzie Orkiestr Dętych w Suchowoli. Gwarantujemy, że będzie to wydarzenie pełne emocji, radości i niezapomnianych chwil!
Nie czekajcie dłużej! Zaznaczcie sobie datę w kalendarzu i przygotujcie się na muzyczną ucztę, jakiej jeszcze nie doświadczyliście! Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich miłośników muzyki. Przyjdźcie ze swoimi bliskimi i spędźcie fantastyczny czas w otoczeniu wspaniałej muzyki i ludzi!
Do zobaczenia na Europaradzie Orkiestr Dętych w Suchowoli!

Program:
- 13.00 Przemarsz orkiestr wokół Rynku Miejskiego,