Odbiór folii rolniczej

Mieszkańcy gminy Suchowola zainteresowani odbiorem folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej w 2023 roku, powinni złożyć wniosek do 10 marca 2023 r.

Mieszkańcy gminy Suchowola zainteresowani odbiorem folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej w 2023 roku, powinni złożyć w Urzędzie Miejskim w Suchowoli zgłoszenie chęci udziału w programie, w terminie do 10 marca 2023 r.

Złożenie zgłoszenia chęci udziału w programie nie jest równoznaczne z przystąpieniem do programu ani przyznaniem dofinansowania w wysokości 100 % kosztów usuwania folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

Osoby zainteresowane są zobowiązane we własnym zakresie dostarczyć folię rolniczą i inne odpady pochodzące z działalności rolniczej do miejsca wskazanego przez gminę.

Szczegółowe informacje są dostępne w Urzędzie Miejskim w Suchowoli pok. Nr 107, tel. (85) 722 94 02.