Nieodpłatny odbiór folii, sznurka, siatki i opakowań po nawozach rolniczych

Od dnia 25.04.2022 r. rozpoczęła się na terenie Gminy Suchowola, nieodpłatna zbiórka folii rolniczej, siatki, sznurka i opakowań po nawozach oraz opakowań typu Big-Bag. W związku z powyższym rolnicy, którzy złożyli wcześniej w Urzędzie Miejskim w Suchowoli stosowny formularz zgłoszeniowy z zadeklarowaną masą odpadów pochodzących z działalności rolniczej, są proszeni o właściwe przygotowanie odpadów rolniczych poprzez ich oczyszczenie i spakowanie w Big-Bag oddzielnie dla każdej frakcji:  folia biała, folia czarna, sznurek, siatka, opakowania po nawozach, opakowania  typu Big-Bag. Odpady nie przygotowane według powyższych wskazówek mogą zostać nie odebrane !

Tak spakowane odpady należy dostarczyć zgodnie z HARMONOGRAMEM ODBIORU bezpośrednio w godz. 8.30 – 14.30

Z przyczyn organizacyjnych każda miejscowość ma wyznaczony punkt i datę  kiedy będą odbierane od nich odpady !

1. Miejscowości: Domuraty, Podhorodnianka, Horodnianka, Żakle, Ciemne, Chmielniki, Chmielówka, Grodzisk

Odbiór: 25.04.2022 r. obok Straży Pożarnej w Domuratach

1. Miejscowości: Karpowicze, Jatwieź Mała, Jatwieź Duża

Odbiór: 26.04.2022 r. obok Straży Pożarnej w Karpowiczach

1. Miejscowości: Krzywa, Poświętne, Nowe Stojło, Chodorówka Nowa, Chodorówka Stara, Trzyrzecze, Dryga, Dryga Kolonia

Odbiór: 11.05.2022 r. PSZOK w miejscowości Poświętne 10

1. Miejscowości: Dubasiewszczyzna, Zgierszczańskie, Czerwonka, Dubasiewskie Kolonie, Bachmackie Kolonie, Morgi

Odbiór: 12.05.2022 r. Czerwonka obok Straży Pożarnej

1. Miejscowości: Wólka, Olszanka, Kopciówka, Hołodolina, Piątak, Tablewo, Połomin, Połomin Kolonia

Odbiór: 13.05.2022 r. Czerwonka obok Straży Pożarnej

1. Miejscowości: Rutkowszczyzna, Podostrówek, Kiersnówka, Podgrodzisk, Ostrówek, Grymiaczki, Głęboczyzna, Leśniki, Laudańszczyzna, Leszczany

Odbiór: 23.05.2022 r. Suchowola targowica

1. Miejscowości: Pokośno, Suchowola, Brukowo, Chlewisk Dolny i Górny

Odbiór: 24.05.2022 r. Suchowola targowica

Uwagi:

- Dofinansowana będzie jedynie zbiórka odpadów rolniczych w ilości nie przekraczającej wartości wskazanych przez każdego rolnika w formularzu zgłoszeniowym.