Wspaniały akcent kończący sportowy rok szkolny

Niezwykle gościnny dla zawodników z Suchowoli był stadion lekkoatletyczny w Białymstoku. Odbył się tu XX Finał Krajowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej.
Niezwykle gościnny dla zawodników z Suchowoli był dziś stadion lekkoatletyczny w Białymstoku. Odbył się tu XX Finał Krajowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej. Prawo startu miały zespoły które zajęły pierwsze miejsca w swoich województwach. Chłopcy z Suchowoli, którzy reprezentowali województwo podlaskie zajęli zespołowo czwarte miejsce, trenerem jest p. Anna Pośpiech, natomiast dziewczęta zajęły miejsce szóste, trenowane przez p. Jolantę Bernatowicz. Przypomnę tylko, że oba zespoły w finale wojewódzkim  w maju zajęły pierwsze miejsca. Organizator zafundował również nagrody za najwyższy dorobek punktowy w bloku skoków, biegów i rzutów.
Sebastian Hajkowski w bloku rzutów miał najwięcej punktów, posyłając dysk na odległość 54,20, a trzecie miejsce należało do Pawła Gajewskiego, również w dysku (50,86).
Masłowska Gabrysia: brąz w kuli
  Większośc zawodników uda się niebawem na zasłużony odpoczynek gdyż były to już ostatnie zawody w tym roku szkolnym, natomiast część z nich będzie walczyć o minima startowe na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieżyw la.