V Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli - wyniki

Dobiegły końca blisko półroczne zmagania w V Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli.

Dobiegły końca blisko półroczne zmagania w V Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli. Wielkimi zwycięzcami zostali Konrad Gryk i Beata Baranowska.

Najlepszym zawodnikiem okazał się młody i  bardzo zdolny tenisista z klubu Dojlidy Białystok Konrad Gryk.  To on po raz pierwszy w historii suchowolskich zawodów ostatecznie wyprzedził Daniela Dąbrowskiego z Zadworzan  – zwycięzcę wszystkich poprzednich edycji. Tym razem Daniel zajął drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium stanął Jacek Cybulski z Moniek.

Wśród kobiet najwyżej sklasyfikowana została Beata Baranowska z Sokółki. Pani Beata przełamała hegemonie Pauliny Chmielewskich z Chodorówki Nowej, która wygrywała 3 lata z rzędu. Tym razem Paulina była druga. Na trzeciej pozycji wśród kobiet uplasowała się Urszula Ryżewska- uczennica Szkoły Podstawowej w Chodorówce Nowej- wicemistrzyni województwa podlaskiego w kategorii młodziczek.
Na zakończenie cyklu wręczone zostały puchary i liczne nagrody ufundowane przez Burmistrza Suchowoli i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Organizatorem imprezy jest GOKSiT w Suchowoli i Gimnazjum w Suchowoli