Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli

Już po raz piąty wystartował Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli – cykl pięciu turniejów tenisowych

Już po raz piąty wystartował Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli – cykl pięciu turniejów tenisowych -  impreza, która co roku zrzesza bardzo wielu zawodników z całego woj. podlaskiego w najróżniejszym wieku.

W tym roku pierwszy turniej zorganizowany został na cześć 100-lecia odzyskania niepodległości Polski.  Z tego powodu został nazwany „Tenis dla Niepodległej”.

W imprezie w różnych kategoriach wystąpiło ponad 100 tenisistów.   W kategorii open  po raz pierwszy w historii suchowolskiego cyklu turniej wygrał Marcin Klejna z Kuźnicy.  Drugie miejsce zajął młody zawodnik z Białegostoku Konrad Gryk, a na najniższym stopniu podium stanął 3 krotny triumfator grand prix Daniel Dąbrowski z Zadworzan.  Wśród kobiet nadal nie ma sobie równych zwyciężczyni poprzednich edycji  Paulina Chmielewska z  Chodorówki Nowej.  Za nią uplasowały się Julia Klim z Kuźnicy oraz Beata Baranowska z Sokółki.

Rozegrane zostały też kategorie dzieci i młodzieży, w których najlepsi okazali się: