Drugi Turniej IV Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli - relacja

W dniu 12 grudnia 2017 r. odbył się Drugi Turniej IV Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli

      Drugie zawody  IV Grand Prix Suchowoli w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli przyniosły znów bardzo wysoką frekwencję – tym razem wystartowało aż 67 zawodników –  w zróżnicowanym wieku od przedszkolaka do seniora. W cyklu sklasyfikowanych jest już 95 zawodników, co jest absolutnym rekordem wszystkich edycji, a do końca imprezy zostały jeszcze 3 turnieje.
      Tym razem najlepszy okazał się niekorowany król grand prix Suchowoli – zwycięzca poprzednich trzech edycji Daniel Dąbrowski z Zadworzan, pokonując w finale Sokółczanina Karola Żukowskiego.  Dąbrowski wziął odwet za pierwszy turniej, w którym to on właśnie był drugi za Żukowskim. Tych dwóch zawodników ex aequo prowadzi w klasyfikacji ogólnej.
     Wśród kobiet niepodzielnie rządzi uczennica Zespołu Szkół w Suchowoli, zwyciężczyni trzeciej edycji Paulina Chmielewska. Przewodzi ona stawce w klasyfikacji ogólnej cyklu i  wydaję się murowaną kandydatką do końcowego triumfu.  Za nią uplasowały się Wioleta Tkaczuk z Dąbrowy Białostockiej oraz Anna Grabowiecka z Drygi. W kategorii dzieci najwyższe miejsca zajęli Urszula Ryżewska z Chodorówki Nowej oraz Franciszek Głowicki z Połomina.
     Kolejny turniej w styczniu 2018r. Wziąć w nim udział mogą również osoby, które nie brały udział we wcześniejszych rozgrywkach. Zapisy i informacje – GOKSiT w Suchowoli, tel. 85 7124053.