1918 Metrów Wolności !!!

Gimnazjaliści z Suchowoli uczcili 99 Rocznicę Odzyskania Niepodległości na Powiatowym Biegu 1918 Metrów Wolności zgarniając medale i puchary.

Gimnazjaliści z Suchowoli uczcili 99 Rocznicę Odzyskania Niepodległości na Powiatowym Biegu 1918 Metrów Wolności zgarniając medale i puchary. W kategorii klas trzecich całe podium należało do naszych zawodniczek; Wiola Choroszewicz I m, Magda Tomaszewska II m i Paulina Krutul III m. W kategorii klas pierwszych na III m uplasowała się Elwira Halicka. W kategrii klas trzecich na II m uplasował się Patryk Chmielewski, III m zajął Jakub Żywalewski a Michał Misarko był czwarty. Kategoria klas pierwszych należała do Juliana Turela który zajął  I m a Mateusz Gajewski był czwarty. Gratulacje należą się również pozostałym zawodnikom którzy wystartowali w biegu; Żaneta Hościło, Kamila Sławińska, Jakub Krysztopa, Jakub Lewicki, Kamil Michałowski.