Czwarty Turniej III Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli - relacja

Czwarty, przedostatni turniej przyniósł nieoczekiwane wyniki i sprawił, że o walka o końcowe zwycięstwo będzie bardzo emocjonująca.

     Jesteśmy co raz bliżej rozstrzygnięcia blisko półrocznych zmagań  w  III Grand Prix Suchowoli w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli. Czwarty, przedostatni turniej przyniósł nieoczekiwane wyniki i sprawił, że o walka o końcowe zwycięstwo będzie bardzo emocjonująca.  Wydawało się, że w walce o tytuł będzie liczyć się tylko dwóch tenisistów: prowadzący  w klasyfikacji Jacek Cybulski z Moniek oraz tracący do niego jedynie 2 punkty Wojciech Kuczko z Sokółki. W czwartych zawodach z bardzo dobrej strony pokazał się jednak zwycięzca edycji 2014 i 2015 Daniel Dąbrowski. Wygrał turniej i przy słabszej dyspozycji Cybulskiego ( 7 miejsce) zrównał się z nim w ogólnej punktacji.  Trzecie miejsce w tym turnieju zajął Wojtek Kuczko i to on objął prowadzenie w generalce wyprzedzając  wspomnianą dwójkę o 2 punkty.  Bardzo dobrze spisali się zawodnicy debiutujący w grand prix-  Marcin i Piotr Klejna z Kuźnicy zajmując odpowiednio drugie i piąte miejsce.
Wśród kobiet nadal wspaniale spisuję się Paulina Chmielewska z Chodorówki Nowej. W rywalizacji z mężczyznami zajmuje bardzo wysokie piąte miejsce- to wspaniały rezultat młodej gimnazjalistki, zważając na to że rywalizuje z seniorami, którzy grali lub grają w rozgrywkach ligowych. Za nią plasują się Anna Grabowiecka ( 10 miejsce w klasyfikacji) i Jolanta Tomaszewska (20 miejsce w klasyfikacji).
Ostatnie zawody odbędą się w środę 29 marca o godzinie 15.00. Tego dnia najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymają medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Suchowoli i GOKSiT w Suchowoli.