Pierwszy Turniej IV Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli

W dniu 14.11.2017r. odbył się pierwszy z pięciu turniejów IV Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli

         Frekwencja w pierwszym z pięciu turniejów IV Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli zaskoczyła wszystkich. 73 startujących zawodników w wieku od 7 do ponad 60 lat z terenu całego woj. podlaskiego, a nawet z Hiszpanii i Francji  (w zawodach wzięli udział Guada i Maxim  - wolontariusze, którzy przebywają w Suchowoli) to absolutny rekord podczas wszystkich dotychczasowych edycji – poprzedni wynosił 51 startujących.
W inauguracyjnym turnieju zwyciężył  debiutant w Suchowolskiej imprezie Karol Żukowski z Sokółki, który pokonał w finale Daniela Dąbrowskiego z Zadworzan -  triumfatora  wszystkich poprzednich cyklów grand prix. Trzecie miejsce zajął Jacek Cybulski z Moniek.
Wśród kobiet znów niepodzielnie rządzi faworytka, zwyciężczyni poprzedniej edycji Paulina Chmielewska z  Chodorówki Nowej. Za nią uplasowały się Tomaszewska Jolanta (Trzyrzecze) oraz Grabowiecka Anna z Drygi.

Kolejny drugi turniej rozegrany zostanie 12 grudnia o godzinie 15.00. Informacje odnośnie turnieju udzielane są telefonicznie pod numerem 85 7124053 (GOKSiT w Suchowoli).

Wyniki pierwszego turnieju grand prix:

- mężczyźni :
1. Żukowski Karol - Sokółka,
2. Dąbrowski Daniel – Zadworzany,
3. Cybulski Jacek - Mońki,
4. Klejna Marcin - Kuźnica,
5. Klejna Piotr - Kuźnica,
6. Antropik Krzysztof – Sokółka,

- kobiety:
1. Chmielewska Paulina - Chodorówka Nowa,
2. Tomaszewska Jolanta – Trzyrzecze,
3. Grabowiecka Anna – Dryga,
4. Wójcik Natalia – Połomin,
5. Tkaczuk Wioleta – Dąbrowa Białostocka,
6. Ryżewska Urszula – Chodorówka Nowa.