Weź udział w konkursie KRUS do zdobycia atrakcyjne nagrody !!

Placówka Terenowa KRUS w Dąbrowie Białostockiej pragnie pogratulować uczestnikom i laureatom konkursu testowego „Rola rolnika by upadku unikał”.

Dnia 30 października 2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród dla rolników.

Wyniki konkursu:
I miejsce Pani Elżbieta Szymańska gm. Suchowola – otrzymała myjkę ciśnieniową Karcher

II miejsce Pani Urszula Szeląg-Wirkowska gm. Suchowola – otrzymała drabinę wielofunkcyjną

II miejsce Pan Andrzej Bałkun gm. Dąbrowa Białostocka – otrzymał zestaw kluczy 108 elementów oraz rękawice ochronne

Nagroda specjalna – poskrom – dla osoby, która najlepiej odpowiedziała na opisowe pytanie problemowe trafiła do Pani Elżbiety Szymańskiej z gm. Suchowola.

Zachęcamy osoby ubezpieczone w KRUS z terenu gmin: Dąbrowa Białostocka, Nowy Dwór i Suchowola do brania udziału w naszych konkursach.

Obecnie trwa konkurs testowy „Rolniku nie daj się kleszczom”. Formularz zgłoszeniowy i oświadczenie RODO można pobrać w naszej Placówce lub otrzymać na adres domowy po kontakcie telefonicznym pod nr 85-712-14-86.

Nie czekaj weź udział już dziś. Atrakcyjne nagrody czekają.

Specjalista PT KRUS w Dąbrowie Białostockiej Karolina Obrębska