ORLEN WYŚCIG NARODÓW

W sobotę przez naszą Gminę przejeżdżać będzie ORLEN WYŚCIG NARODÓW, czyli zmagania reprezentacyjne najlepszych zawodników świata do lat 23.
W najbliższą sobotę przez tereny Gminy Suchowola przejedzie peleton (ETAP 2) w ramach wyścigu
W gminie Suchowola trasa biegnie przez Karpowicze drogą wojewódzką w kierunku Dąbrowy Białostockiej.

Informujemy, że powstaną utrudnienia w poruszaniu się tą trasą. Nad bezpieczeństwem będą czuwać lokalne jednostki OSP oraz policja.
Prosimy zwrócić uwagę, że od godziny 9.00 do godziny 11.30 nie będzie możliwości poruszania się drogą wojewódzką od Karpowicz do Dąbrowy Białostockiej, utrudnione też będzie w tych godzinach przejechanie przez skrzyżowania z drogą wojewódzką.
Trasa i przybliżony czas pokonywania poszczególnych odcinków w naszej gminie przedstawia grafika na zdjęciu
Chcielibyśmy zaprosić mieszkańców do kibicowania zawodnikom na trasie
Wyścig będzie transmitowany w TVP SPORT
Prezentujemy zwiastun i animacje trasy ORLEN WYŚCIG NARODÓW:
LANG TEAM Sp. z o.o.
Ul. Pachnąca 81, 02-792 Warszawa