Ankieta dot. diagnozowania problemu przemocy domowej na poziomie lokalnym

Ankieta dotyczy ogólnego stanu wiedzy na temat zjawiska przemocy domowej, jak też występowania przemocy domowej wśród mieszkańców gminy Suchowola.

Szanowni mieszkańcy gminy Suchowola!

Gmina jako jednostka samorządu terytorialnego jest zobowiązana prawnie do realizacji zadań wynikających z ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy domowej. Zadania te są realizowane w szczególności przez powołany przez Burmistrza Suchowoli Gminny Zespół Interdyscyplinarny, w skład którego wchodzą przedstawiciele: pomocy społecznej, policji, oświaty, ochrony zdrowia, kuratorskiej służby sądowej i organizacji pozarządowej. Jednym z głównych zadań Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego jest diagnozowanie problemu przemocy domowej na poziomie lokalnym. W celu opracowania diagnozy potrzebna jest współpraca całej społeczności gminy. W związku z tym, zwracam się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety.
Proszę o rzetelne wypełnienie niniejszej ankiety i jej poważne potraktowanie.
Ankieta jest całkowicie anonimowa, a uzyskane wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości, jak też posłużą Gminnemu Zespołowi Interdyscyplinarnemu do zaplanowania działań profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej. Ankieta jest skierowana do pełnoletnich mieszkańców gminy Suchowola.

Z góry dziękuję za udział w ankiecie!

Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Suchowoli

link do ankiety: https://ankietasuchowola.webankieta.pl/